Hania i Łukasz

„Mieliśmy okazję współpracować z Michałem pryz okazji naszego ślubu i z wielką przyjemnością możemy polecać go każdemu kto chciałby mieć piękne i profesjonalnie zrobione zdjęcia. Michal jest świetnie zorganizowany, przygotowany na każdą ewentualność z głową pełną pomysłów, dzięki czemu zdjęcia z sesji wychodzą idealnie i naturalnie. Praca z nim to świetna zabawa.”

 

 

 

 


Ula i Piotrek

„Michał to prawdziwy profesjonalista. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy, zdjęcia z naszego wesela wyszły naprawdę super. Potrafił uchwycić emocje, które towarzyszyły nam w tym jakże ważnym dniu, a przy tym jego obecność była praktycznie nieodczuwalna. Gorąco polecamy!”

 

 

 


Dorota i Adam

„Michała poznaliśmy na ślubie przyjaciół. Oglądając rezultaty jego pracy bez wahania poprosiliśmy go o współpracę przy naszej uroczystości. Michał szczegółowo omawia każdy etap ślubu, wesele i sesji plenerowej, dlatego jest przygotowany na każdą okoliczność. Dzięki dobrej komunikacji, uwzględnieniu naszych próśb oraz pomysłom Michała, możemy teraz się cieszyć pięknymi i oryginalnymi zdjęciami. Jego obecność jest prawie niezauważalna – jak kameleon, wtapia się w tłum, nie rozstając się z aparatem, dzięki czemu w sposób naturalny uwiecznia najbardziej emocjonalne, wzruszające i dynamiczne chwile. Michale, Twoje zdjęcia są dla nas żywą pamiątką tego pięknego dnia, który pomogłeś nam stworzyć. Dziękujemy!”

 


Agata and Richard
„Michal is professional, easy to work with and a very talented photographer. When looking for a photographer we wanted someone we would feel comfortable with and who took great pictures. It was an absolute delight to have Michal photograph our wedding as he is not intrusive yet captures the emotions through his unique style. Beforehand we had an engagement photoshoot which is a good idea get to know your photographer and see how you will work together.
Since we don’t live in Poland we communicated via web-cam with Michal who speaks fluent English, it was important to us to find a photographer who is fluent in English as the half of the wedding guests were coming for the UK. During the wedding reception we barely noticed Michal was there yet he captured great memories from the entire day and we absolutely loved the results.”

 

 

 


Karolina i Niek
„Michał, współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia z dniu ślubu jak i plenerowe oddają ogrom emocji które towarzyszły nam tego szczególnego dnia. Jako fotograf pozostaleś wręcz niezauważalnym świadkiem wszystkich najważniejszych wydarzeń i uchwyciłes dokładnie te momenty, które teraz są niezapomnianymi pamiątkami na całe życie. Para młoda, rodzina i przyjaciele wszyscy jesteśmy pod wrażeniem efektów Twojej pracy. Dziekujemy! Wszystkim parom rozważającym wspołprace z Michałem możemy powiedzieć tylko jedno POLECAMY! Taki fotograf to skarb lubi to co robi i robi to z pasja! Na pewno nie będziecie żałować!”

 

 

 


Klaudia i Youngjoon „Angelo”
„Nasz ślub i wesele były bardzo nietypowe, a Michał ze swoimi niebanalnymi zdjęciami doskonale wpisał się w klimat Najpiękniejszego dnia polsko-koreańskiej pary.
Na zorganizowanie ślubu i wesela mieliśmy tylko 5 miesięcy i można by rzec, że Michał praktycznie spadł nam z nieba tuż przed ślubem. Ze względu na brak czasu związany z ogromną ilością przygotowań i formalności do dopełnienia, nie mieliśmy okazji spotkać się z Michałem osobiście. Mimo to wystarczyło parę krótkich telefonów i kiedy w dniu ślubu Michał pojawił się u nas, zrobiło się bardzo rodzinnie i od razu wiedzieliśmy, że Michał na pewno da z siebie wszystko.
Michał jest przede wszystkim fotografem emocji,
nie znajdziecie u niego sztucznych, pozowanych zdjęć, nie znajdziecie też zdjęć typowych, chociaż potrafi wykonać również fantastyczne i nietuzinkowe zdjęcia grupowe.
Michał stawia na naturalność, na wzruszenia, na gesty, łzy, uśmiechy, spojrzenia.
Michał przede wszystkim obserwuje i poszukuje, wyławiając prawdziwe artystyczne perełki.
Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, łatwo zyskuje sobie sympatię nie tylko Młodych, ale i rodziców czy gości.
Michał nie tylko wykonał fantastyczne zdjęcia z samego dnia ślubu i wesela, ale również zapewnił nam bardzo magiczną i nietuzinkową sesję polsko-koreańską kilka tygodni po ślubie.
Mimo krótkiego czasu sesji, dzięki Michałowi udało nam się zrobić prześliczne, orientalne zdjęcia w koreańskich tradycyjnych strojach, przywodzące na myśl dawne czasy, jak i romantyczne zdjęcia w bardziej standardowym biało-czarnym zestawie.
Artyzm i emocjonalność w fotografii Michała urzekły nie tylko nas, ale i nasze rodziny i znajomych , a doskonale utrwalone na zdjęciach chwile wzruszenia, same w sobie wystawiają Michałowi najlepszą opinię z możliwych :)”


Ania i Staś
„Przygotowując nasz ślub, przeglądaliśmy mnóstwo ofert różnych fotografów. Szukaliśmy kogoś, kto zrobi bardzo dobry reportaż z naszego ślubu i wesela. Portfolio Michała było dokładnie tym czego szukaliśmy. Na jego fotografiach najważniejsi byli ludzie i ich emocje. Po spotkaniu i omówieniu szczegółów uroczystości byliśmy pewni, że Michał to dobry wybór. Sesja narzeczeńska była tego kolejnym potwierdzeniem. Zdjęcia z sesji, ślubu i wesela są przepiękne i zostaną wspaniałą pamiątką. Współpraca z Michałem była dla nas ogromną przyjemnością i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz się spotkamy. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i… spokój, którym Michał ratował nas w dzień ślubu. Polecamy Michała wszystkim parom!!”

 

 


Agnieszka i Michał
„Skorzystaliśmy z usług Michała zlecając mu fotografowanie naszego ślubu i wesela. Dostaliśmy przepięknie wydany album z żywo fotografowanymi momentami z uroczystości. Zależało mi na oddaniu naturalności emocji i oko Michała sprawnie wyłowiło najbardziej wzruszające momenty, autentyczność postaci i sytuacji. Bez zbędnego koloryzowania. Cenię w Michale reporterski dryg. Dziękuję za przepiękną pamiątkę i rzetelnie wykonaną pracę z cudownie miłym i zaangażowanym w swoją pracę człowiekiem”

 

 

 

 


Roma i Grzegorz
„Michała poznaliśmy na weselu naszej znajomej i od razu nam się spodobał. Gdy kilka miesięcy później sami szukaliśmy fotografa na Nasze wesele wiedzieliśmy do kogo się zwrócić i się nie zawiedliśmy. Michał ma świetne wyczucie chwili i potrafi doskonale złapać emocje, które tego dnia towarzyszą nie tylko Młodej Parze. Nie narzuca się, jest niemalże niewidzialny a jednocześnie w odpowiednim momencie znajduje się we właściwym miejscu. Jest profesjonalistą w każdym tego słowa znaczeniu.”

 

 

 

 


Zosia i Kamil 
„Ja sama hobbistycznie zajmuje się fotografią. Cyfrowy zapis na matrycy lub dobrze naświetlona klisza, jest dla mnie niepowtarzalnym sposobem na uwiecznienie tego co dla mnie ważne. Nawet tysiące przeciętnych zdjęć nie mają szans zastąpić kilku, uchwyconych w nietuzinkowy sposób kadrów. Nie łatwo za pomocą spustu migawki ująć chwilę tak, aby fotografia była przepełniona emocjami. To nie lada wyzwanie, na podstawie pozyskanych kilku informacji na temat rodziny, zarejestrować te chwile, które naprawdę stanowiły jedyną w swoim rodzaju osobistą pamiątkę. Michał sprostał wszystkim moim oczekiwaniom. Wraz z mężem, mamy cudowny album z uwiecznionymi stresami przygotowań, powagą ceremonii oraz szaleństwem wesela. Poleciliśmy Michała z powodzeniem, kilku naszym znajomym. Oni również bardzo chwalili sobie współpracę z tym, znającym się na rzeczy, fotografem.”

 

 


Magda i Dominik

„Michał ma ogromny dar do uwiecznienia chwil wyjątkowych, niemal intymnych, z pozoru mało istotnych, a stanowiących esencję fotografowanego wydarzenia. Jego obecność jest dyskretna, niemal niezauważalna co pozwala na zachowanie swobody i naturalności.
Jednocześnie jest wyjątkowo ciepłą i sympatyczną osobą potrafiącą rozładować stres związany z tak ważnym wydarzeniem jak ślub. Jako fotograf wykazał się pełnym profesjonalizmem, punktualnością oraz pomysłowością przy planowaniu sesji.”

 

 

 


Magda i Krystian
„Michał potrafi niesamowicie uchwycić moment, zdjęcia wychodzą po prostu magiczne! Prawdziwy profesjonalista, współpraca z nim to sama przyjemność.”

 

 

 

 

 

 

 


Maria i Johannes
„Ślub to wyjątkowy dzień, pełen wielu wyjątkowych emocji i wrażeń. Nie sposób zapamiętać je wszystkie i dopiero z czasem, po wysłuchaniu wielu historii i spostrzeżeń gości, cały dzień zaczyna pomału układać się w calość.
Michał Sokołowski to fotograf, który od samego początku sprawia wrażenie, jakby się go znało od lat. Uważnie wsłuchuje się w oczekiwania co do zdjeć, pozostawia pole do własnych przemyśleń i koncepcji. Podczas wesela, Michał jest jego spójną częścią, prawie niezauważalny, dostrzega sytuacje i momenty, które być może bezpowrotnie umknęłyby w weselnym zamieszaniu.
Oglądając zdjęcia Michała po weselu, przeżyliśmy je de facto na nowo, spojrzeliśmy na to wydarzenie od drugiej strony i mogliśmy wczuć się w jego atmosferę z punktu widzenia osób na nim obecnych. Zdjęcia Michała nie tylko oddają atmosferę samego wesela, ale również odsłaniają emocje, które towarzyszą temu dniu. Michał nie zmienia rzeczywistości, tylko ukazuje ją w świetle gestów i uczuć.
Co do kwestii technicznej, zdjęcia Michała są wyjątkowe, wręcz artystyczne. Olbrzymią rolę odgrywa gra światła i cieni.
Michał to nasz fotograf rodzinny i nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejsce.”

 


Joanna i Marcin
„Michała polecił nam inny fotograf. Michał uwiecznił nasz ślub i wesele w czerwcu 2012. Wszystkie szczegóły umówiliśmy wcześniej na spotkaniu przy podpisywaniu umowy. Na ceremonii i podczas przyjęcia był niewidoczny, dzięki tej umiejętności udało mu się złapać kilka wyjątkowych ujęć, które przy tym były naturalne. Sesję wykonaliśmy w miejscach, które sami wybraliśmy i sami zaaranżowaliśmy jak ma ona wyglądać. Natomiast całość mile nas zaskoczyła. Michał jest fachowcem. Rodzina i znajomi podziwiali zdjęcia. Wśród naszych znajomych dwie pary zdecydowały się również skorzystać z usług Michała. Wiem, że byli bardzo zadowoleni.”

 

 

 

 


Ewelina i Krystian
„Współpraca z Michałem spełniła w 100% nasze oczekiwania w zakresie reportażu ze ślubu i wesela. Zdjęcia sa dynamiczne, ciekawe a ujecia nietuzinkowe, co zwraca uwagę naszych znajomych. Michał dał się poznać jako profesjonalny fotograf z pasją, a przy tym milą osobą. Doceniliśmy jego elastyczność, staranność, otwartość na nasze sugestie i rzetelność. Polecamy!”

 

 

 

 

 


Marta i Dariusz
Dzięki Michałowi mamy przepiękną pamiątkę z jednego z najpiękniejszych dni naszego życia. Uczucia, które towarzyszyły nam tego dnia wracają, gdy tylko przeglądamy nasze zdjęcia. Dzięki pracy Michała możemy cofnąć się w czasie i przeżywać te chwile od nowa. Michał potrafi w niezłykły sposób uchwycić światło, emocje i każdy wzruszający moment, każdą radość, łzę i uśmiech. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest niezauważalny. Do zdjęć wracamy bardzo często i za każdym razem przeżywamy ten dzień na nowo. Polecamy Michała wszystkim, którzy chcą w wyjątkowy sposób utrwalić ważne chwile!