Klaudia i Youngjoon – fotografia potrafi zaskakiwać !

Miejsca, które odwiedziłem z aparatem w dniu ceremonii :

Przygotowania tej wspaniałej polsko-koreańskiej Pary Młodej fotografowałem w Piasecznie, zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy. Fotografia ślubna potrafi często zaintrygować – tak było w tym przypadku, ponieważ już w mieszkaniu Klaudii i Youngjoon robiłem pierwszy raz zdjęcia koreańskim akcentom – były to specjalne, tradycyjne ubrania koreańskie, które mama Youngjoon pakowała na późniejsze przyjęcie weselne.

Przysięga małżeńska oraz nakładanie obrączek miały miejsce w Parafii Św. Anny w Piasecznie, była piękna pogoda, pamiętam, że przed ceremonią zaślubin poszliśmy razem z Parą Młodą i ich bliskimi na miejski rynek, aby zrobić zdjęcia pozowane przy fontannie. Muszę przyznać, że Piaseczno to bardzo urocze miejsce.

Zabawa odbyła się blisko Piaseczna, w sali Dom Gaja. Było to połączenie tradycyjnego, polskiego wesela z akcentami koreańskimi. Klaudia i Youngjoon przez pewien czas na przyjęciu byli przebrani w tradycyjne, koreańskie stroje. Dla osób, które nie miały okazji być na weselu koreańskim było to niesamowicie ciekawe.

Klaudia i Youngjoon studiowali na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Sinologii. Byli bohaterami programu Dzień Dobry TVN, na którym Youngjoon opowiedział o kuchni koreańskiej. Link do artykułu na ten temat znajduje się tutaj.