Karolina i Niek – Stolica da się lubić !

Wspólnie z Nowożeńcami odwiedziliśmy następujące lokalizacje:

Łazienki Królewskie były pierwszym, warszawskim miejscem, do którego udaliśmy się we trójkę. Łazienki dla mnie to magia, stary, piękny park, udało nam się również zrobić zdjęcia wykorzystując piękne, kwitnące jeszcze kwiaty. Architektura również na mnie robi wrażenie i często ją wykorzystuję na sesji.

Potem udaliśmy się prosto nad Wisłę, do Klubu La Playa, gdzie Karolina i Niek zamówili pyszne koktajle. Tam mieli chwilę relaksu, a ja po prostu pracowałem wychwytując to, co najważniejsze – czyli emocje i miłość. Lubię ten klub, ciekawym pomysłem są łóżka z baldachimem – prawdziwa uczta dla fotografa. Aby przejść dalej nad samą rzekę – Karolina musiała zdjąć buty – Panna Młoda trzymająca je w ręku – widok bezcenny i jakże uroczy. Na plaży starałem się pokazać Zakochanych, ale także drugą stronę Wisły – Stare Miasto – do którego udaliśmy się jeszcze przed zachodem słońca.

Starówka to miejsce w Warszawie często odwiedzane przez turystów – dlatego fotografowanie tam nie należy do najłatwiejszych, potraktowaliśmy je bardziej jako spacer i zabawę. Grupa włoskich turystów wykorzystała okazję i poprosiła moich Klientów o wspólne zdjęcie.

Po kilku fotach z widokiem na trasę WZ i Stadion Narodowy, udaliśmy się do centrum Warszawy, tam było już ciemno. Starałem się wykorzystywać światło uliczne oraz to emitowane przez witryny sklepowe, lubię posiłkować się tym, co zastanę na plenerze.